Spray przeciwgrzybiczy Podoflex do stóp 200ml

Spray przeciwgrzybiczy Podoflex do stóp 200ml Zobacz większe

Podopharm

14702

Przeciwgrzybiczy spray Podoflex rekomendowany jest do codziennej pielęgnacji stóp jako profilaktyka przeciwgrzybicza. Idealny również dla osób uprawiających sporty i korzystających z basenów. Polecany dla diabetyków. Zawiera innowacyjny, opatentowany składnik w wysokim 2% stężeniu Dermosoft Decalact Liquid, który działa antybakteryjnie i chroni stopy przed infekcjami grzybiczymi.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Spray przeciwgrzybiczy Podoflex zawiera innowacyjny, opatentowany składnik w wysokim 2% stężeniu Dermosoft Decalact Liquid, który działa antybakteryjnie i chroni stopy przed infekcjami grzybiczymi. Posiada szerokie spektrum działania w tym nadpotliwość. Zawarte w preparacie ekstrakty kasztanowca, nostrzyka białego, hamamelisu i ruszczyka zmniejszają uczucie ciężkich stóp. Naturalne, aromatyczne olejki cytrynowy i lawendowy działają relaksująco oraz niwelują nieprzyjemny zapach. Mentol daje uczucie chłodzenia. Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji stóp jako profilaktyka przeciwgrzybicza. Idealny również dla osób uprawiających sporty i korzystających z basenów. Polecany dla diabetyków.

Stosowanie: spryskać z odległości około 10 cm stopy i paznokcie. Można zastosować na rajstopy z lycrą. Stosować 1-2 razy dziennie lub w razie potrzeby. Doskonały na zakończenie zabiegu pedicure.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii