Efekt Chromu Chrome Effect Gwiezdny Pył (srebrny) nr 0

Nowość Obniżka! Efekt Chromu Chrome Effect Gwiezdny Pył (srebrny) nr 0 Zobacz większe

Pozostali

Chrome Effect Gwiezdny Pył w srebrnym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy zależy od koloru na który go nałożymy.

Więcej szczegółów

13,90 zł 15,00 zł -1,10 zł.

Ten produkt dostępny jest też w innych kolorach

Więcej informacji

Pyłek Efekt Chromu Gwiezdny Pył w srebrnym kolorze pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. Chrome Effect to niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Gwiezdny Pył jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej wizyty w salonie. Największą zaletą tej metody jest fakt, że może być ona stosowana na rozmaitych kolorach lakierów. Wówczas uzyskuje się zupełnie odmienny rezultat. To jaki efekt i odcień uzyskamy zależy od rodzaju proszku jaki wybierzemy i koloru na który go nałożymy. Każdy pyłek z każdym kolorem będzie wyglądał inaczej.


Zastosowanie:

Na produkty (hybrydy, żele) pozostawiające warstwę dyspersyjną, np. lakier hybrydowy Lacogel:

 1. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakładamy Lacogel Base step 1 i utwardzamy (w lampie UV LED 48W przez 20 sekund lub w lampie UV 36W przez 120 sekund) i przemywamy płynem odtłuszczającym Cleaner&Prep.

 2. Nakładamy dwie warstwy koloru Lacogel Color step 3 każdorazowo utwardzając i przemywając jw.

 3. Nakładamy Lacogel Top step 3 lub Top Elastic step 5 i utwardzamy jw.

 4. SUCHYM GAZIKIEM z włókniny delikatnie ściągamy nadmiar dyspersji. Gazik nie może pozostawiać żadnych kłaczków/pyłków ani nie może być nasączony, aby nie ściągnąć dyspersji w całości.

 5. W pozostałą, lekko klejącą warstwę wklepujemy pyłek Chrome Effect za pomocą aplikatora do pyłków.

 6. Następnie również SUCHYM GAZIKIEM dokładnie rozcieramy pyłek na paznokciu (ważne aby aplikowanego pyłku nie dotykać palcami!).

 7. W celu zabezpieczenia zdobienia nakładamy Lacogel Top step 1 - utwardzamy i przemywamy jw.

 8. Jako wykończenie stylizacji nakładamy Lacogel Top step 1 lub Top Elastic step 5 - utwardzamy i przemywamy jw.

 9. Ciesz się niesamowitym Efektem Chromu na paznokciach!;-)Na produkty (hybrydy, żele) nie pozostawiające warstwy dyspersyjnej, np. żel Extreme Color:

 1. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakładamy cienką warstwę żelu Extreme Color i utwardzamy (w lampie UV LED 48W przez 30 sekund lub w lampie UV 36W przez 120 sekund).

 2. Następnie nakładamy drugą cienką warstwę żelu Extreme Color i utwardzamy mniej więcej POŁOWĘ zalecanego czasu (w lampie UV LED 48W przez ok. 15 sekund lub w lampie UV 36W przez ok. 60 sekund).

 3. W jeszcze delikatnie mokrą/lepką warstwę wklepujemy pyłek Chrome Effect za pomocą aplikatora do pyłków.

 4. SUCHYM GAZIKIEM z włókniny (nie wacikiem!) dokładnie rozcieramy pyłek na paznokciu (ważne aby aplikowanego pyłku nie dotykać palcami!).

 5. W celu zabezpieczenia zdobienia nakładamy Lacogel Top step 1 - utwardzamy i przemywamy jw.

 6. Jako wykończenie stylizacji nakładamy Lacogel Top step 1 lub Top Elastic step 5 - utwardzamy i przemywamy jw.

 7. Ciesz się niesamowitym Efektem Chromu na paznokciach!;-)
Efekt Chromu Chrome Effect pięknie prezentuje się na czarnym Lacogel Hybrid Nail Color nr 431 lub czarnym Extreme Color Gel nr 224.

Stylizacja Effect Chrome to przepięknie mieniące się paznokcie z efektem lustrzanego blasku!

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Afrykański Zmierzch w fioletowym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały, bez problemu utrzyma się na paznokciach do kolejnej odnowy. Efekt jaki...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Poranek w Amazonii w zielonym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Noc Kairu w niebieskim kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Zorza Polarna w turkusowym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki...

  13,90 zł 15,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Chrome Effect Złoto Inków w złotym kolorze to magiczny pyłek, który pozwala uzyskać na paznokciach efekt idealnej, metalicznej tafli lustra. To niezwykle ciekawe i oryginalne zdobienie, które odmieni każdą stylizację. Manicure z użyciem pyłku Efekt Chromu jest trwały i bez problemu utrzyma się na paznokciach aż do kolejnej odnowy. Efekt jaki uzyskamy...

  13,90 zł 15,00 zł