Żel do zdobień folią transferową i pyłkami Effect Gel 7ml

Żel do zdobień folią transferową i pyłkami Effect Gel 7ml Zobacz większe

Elarto

21943

Bezbarwny żel Effect Gel o dużej dyspersji, średniej gęstości i zdolnościach samopoziomowania. Ułatwia tworzenie stylizacji z użyciem folii transferowej, perfekcyjnie odbijając wzór w całości na płytce, doskonale przyciąga kolorowe drobinki z popularnych pyłków, efektów i brokatów. Możesz go stosować na całej powierzchni paznokcia, tworzyć misterne wzory ornamentowe lub drobne detale w stylizacji.

Więcej szczegółów

39,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł
Kolor bezbarwny
Stopień krycia brak
Efekt brak
Pojemność 7 ml

Więcej informacji

Żel elarto Effect Gel jest bezbarwnym, średnio gęstym żelem o dużej dyspersji, przeznaczonym do wykonywania zdobień na paznokciach – znacznie ułatwia tworzenie stylizacji z użyciem folii transferowej, perfekcyjnie odbijając wzór na płytce, przyciąga kolorowe drobinki z popularnych pyłków, efektów i brokatów. Jego konsystencja i właściwości samopoziomujące pozwalają na szybką, wygodną, pełną precyzji pracę. Możesz go stosować na całej powierzchni paznokcia, tworzyć misterne wzory ornamentowe lub drobne detale w stylizacji. Co ważne, dzięki mocnej dyspersji żelu, możesz mieć pewność, że wzór z folii transferowej będzie w całości odbity na płytce – dokładnie tak, jak to zaplanowałaś! Produkt przeznaczony do utwardzania w lampie UV LED i lampie UV.

Zalety żelu do zdobień elarto Effect Gel

 • Żel elarto Effect Gel jest bezbarwny, dzięki czemu zaaplikujesz go na dowolny kolor bez obaw, że zmieni jego odcień, niszcząc Twoją stylizację.
 • Ma cudowną w pracy, średnio gęstą konsystencję oraz zdolność samopoziomowania. Taka formuła pozwala na nałożenie cienkiej, precyzyjnej warstwy żelu na cały paznokieć, tworzenie precyzyjnych, skomplikowanych zdobień i prostych wzorów.
 • Żel elarto Effect Gel ma dużą dyspersję, co zapewnia niezwykle łatwą aplikację ozdób – szybko i łatwo odbijesz na nim folię transferową, a także wetrzesz pyłki, efekty i brokaty.
 • Mocna dyspersja gwarantuje perfekcyjną przyczepność, zapewniając odbicie nawet najdrobniejszych wzorów w całości.
 • Konsystencja pozwala na aplikację produktu cienkimi warstwami. Żel jest więc wydajny, pozwoli wykonać wiele ciekawych zdobień.

Żel elarto Effect Gel to produkt, który znacznie ułatwi wykonanie stylizacji z użyciem folii transferowej oraz pyłków! Zastosuj go w 4 prostych krokach:

 1. W zależności od zdobienia, jakie chcesz wykonać, zaaplikuj żel elarto Effect Gel na całość paznokcia lub tylko na wybrane części np. wykonując wzór cienkim pędzelkiem.
 2. Utwardź w lampie UV / UV LED przez 30 sekund.
 3. Odbij folię transferową na warstwie dyspersyjnej żelu, pamiętając, aby lekko ją docisnąć lub wetrzyj pyłek.
 4. Zabezpiecz zdobienie topem odpowiednim do techniki, w której pracujesz np. hartowanym topem hybrydowy Elastic Dry Top No1.

Inne produkty z tej kategorii

 • Żel do zdobień nr 226 Extreme Color Paint Gel Metallic Gold 5g

  Elarto

  Złoty to kolor zwycięzców. Kojarzy się przede wszystkim z bogactwem, prestiżem, doskonałością. Extreme Color Paint Gel w kolorze 226 Metallic Gold to przepięknie mieniące się metaliczne złoto zamknięte w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru były wnętrza w stylu Glamour, gdzie obok głębokich odcieni, królują...

  35,00 zł
 • Żel do zdobień nr 203 Extreme Color Paint Gel Sweet Cake 5g

  Elarto

  Masz ochotę na coś słodkiego? Extreme Color Paint Gel w kolorze 203 Sweet Cake to słodki krem w delikatnie brzoskwiniowym kolorze zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia go był bezowy deser powstały na cześć rosyjskiej baletnicy Anny Pavlovej, której zawdzięcza swoją nazwę.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 204 Extreme Color Paint Gel Coral Reef 5g

  Elarto

  Rafy koralowe to jedne z najbardziej różnorodnych ekosystemów na świecie. Extreme Color Paint Gel to koralowy odcień czerwonego zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru była rafa koralowa Um el Kharrim, wchodząca w skład Raf Świętego Jana.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 205 Extreme Color Paint Gel Fresh Strawberry 5g

  Elarto

  Extreme Color Paint Gel w kolorze 205 Fresh Strawberry to soczysty odcień czerwieni dojrzałej truskawki zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był słodki mus truskawkowy.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 206 Extreme Color Paint Gel True Love 5g

  Elarto

  Prawdziwa miłość ma odcień czerwieni! Extreme Color Paint Gel w kolorze 206 True Love to malinowy odcień czerwieni zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był pełen miłości, walentynkowy nastrój.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 207 Extreme Color Paint Gel Flamenco 5g

  Elarto

  Czerwień to kolor pełen pasji, symbolizujący nie tylko ciepło i miłość, ale też siłę i odwagę. Extreme Color Paint Gel w kolorze 207 Flamenco to intensywna czerwień zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był ognisty kolor sukienek tancerek Flamenco.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 208 Extreme Color Paint Gel Passionate Feeling 5g

  Elarto

  Kolor bordowy reprezentuje kobiety, które znają swoją wartość i wiedzą czego chcą. Extreme Color Paint Gel w kolorze 208 Passionate Feeling to bordowa satyna zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do powstania tego koloru były kobiety, ich pasja, dążenie do celu.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 209 Extreme Color Paint Gel Femme Fatale 5g

  Elarto

  Każda z nas czasem potrzebuje poczuć się jak gwiazda kina. Extreme Color Paint Gel w kolorze 209 Femme Fatale to pewna siebie purpura zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru były wielkie damy kina noir, takie jak Marlena Dietrich czy Rita Hayworth.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 202 Extreme Color Paint Gel Bubble Gum 5g

  Elarto

  Guma balonowa w perfumach to nuta zapachowa będąca kwintesencją zakochania się i nastoletniej miłości. Extreme Color Paint Gel w kolorze 202 Bubble Gum to różowy pastel o kremowej konsystencji zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru była różowa guma balonowa, której smak kojarzy nam się z dzieciństwem.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 211 Extreme Color Paint Gel Sweet Fantasy 5g

  Elarto

  Hanami to japońska tradycja sięgająca VIII wieku, polegająca na podziwianiu kwiatów. Hanami to symbol wiosny, a kwiat wiśni ma dla Japończyków wyjątkowe znaczenie - to metafora życia. Extreme Color Paint Gel w kolorze 211 Sweet Fantasy to romantyczny róż zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją były kwitnące kwiaty wiśni,...

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 214 Extreme Color Paint Gel Elegant Woman 5g

  Elarto

  Odcienie fioletu kojarzone są z elegancją i kobiecością. Extreme Color Paint Gel w kolorze 214 Elegant Woman to niezależna kobiecość zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru była ponadczasowy styl Paryżanek, których minimalistyczna elegancja nigdy nie będzie nudna.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 216 Extreme Color Paint Gel Hawaiian Coast 5g

  Elarto

  Aloha! Extreme Color Paint Gel w kolorze 216 Hawaiian Coast to żywy odcień turkusu zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru była hawajska plaża Ho’okipa, znana na całym świecie jako stolica surfingu.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 215 Extreme Color Paint Gel Green Emerald 5g

  Elarto

  Emerald to kolor piękny i wyrafinowany, podobnie jak kamień szlachetny, któremu zawdzięcza nazwę. Extreme Color Paint Gel w kolorze 215 Green Emerald to szmaragdowy odcień zielonego zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru były eleganckie wnętrza angielskich dworów.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 218 Extreme Color Paint Gel Exotic Lime 5g

  Elarto

  Zieleń to kolor równowagi i harmonii, a limonkowa zieleń to mocniejszy akcent, podkreślający każdą stylizację. Extreme Color Paint Gel w kolorze 218 Exotic Lime to sok z najświeższej limonki zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru były kobiece garnitury w elektryzującym kolorze limonkowej zieleni.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 221 Extreme Color Paint Gel Calm Bay 5g

  Elarto

  Obserwowanie falującej wody odpręża, relaksuje i oczyszcza umysł z negatywnych myśli. Extreme Color Paint Gel w kolorze 221 Calm Bay to elektryzujący odcień koloru zaufania i spokoju zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru była wietnamska zatoka Ha Long, pobudzająca wyobraźnię niejednego podróżnika.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 222 Extreme Color Paint Gel Royal Blue 5g

  Elarto

  Błękit królewski to głęboki odcień koloru niebieskiego, czasem nazywany również chabrowym. Extreme Color Paint Gel w kolorze 222 Royal Blue to intensywny, niebieski odcień letniego nieba w samo południe zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracja do stworzenia tego koloru były niebieskie odcienie flagi brytyjskiej, nazywanej Union...

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 223 Extreme Color Paint Gel Dark Evening 5g

  Elarto

  Patrząc w rozgwieżdżone, nocne niebo, łatwo możemy dostrzec jego głębie. Extreme Color Paint Gel w kolorze 223 Dark Evening to najpiękniejsza noc zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był intensywny i ciemny odcień nieba, malujący się po przeciwnej stronie od zachodzącego słońca.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 224 Extreme Color Paint Gel Black Swan 5g

  Elarto

  Muzycy, którzy występują w orkiestrach, najczęściej ubrani są w czarne stroje po to, by nie odwracać uwagi od granej przez nich muzyki. Extreme Color Paint Gel w kolorze 224 Black Swan to pełna elegancji czerń zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był czarny łabędź, symbolizujący unikatowość i...

  35,00 zł
 • Żel do zdobień nr 225 Extreme Color Paint Gel Metallic Silver 5g

  Elarto

  Srebrny to kolor symbolizujący niepoprawny romantyzm i szlachetność. Extreme Color Paint Gel w kolorze 225 Metallic Silver to metaliczne srebro zamknięte w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru była połyskująca zbroja rycerzy, bohaterów bajek z naszego dzieciństwa.

  35,00 zł
 • Żel do zdobień nr 227 Extreme Color Paint Gel White Swan 5g

  Elarto

  Biały łabędź to symbol gracji i wdzięku. Extreme Color Paint Gel w kolorze 227 White Swan to śnieżna biel, zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był śnieżnobiały odcień strojów tancerek występujących w balecie Jezioro Łabędzie. Jego innowacyjna formuła niejednokrotnie zaskoczy Cię idealnym kryciem...

  35,00 zł
 • Żel do zdobień nr 229 Extreme Color Paint Gel Crazy Samba 5g

  Elarto

  Samba to niezwykle zmysłowy taniec latynoamerykański, kojarzący się przede wszystkim z karnawałem Rio de Janeiro. Extreme Color Paint Gel w kolorze 229 Crazy Samba to zakręcona, pewna siebie, neonowa pomarańcza zamknięta w słoiczku Twojego ulubionego żelu hybrydowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru był festiwal barw, jakim jest coroczny karnawał w...

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 228 Extreme Color Paint Gel Red Ferrari 5g

  Elarto

  Czerwone Ferrari z pewnością jest samochodem, obok którego nie można przejść obojętnie. Extreme Color Paint Gel w kolorze 228 Red Ferrari to urzekający czerwony neon zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru były krzykliwe, neonowe reklamy, z których słynie Las Vegas.

  25,00 zł
 • Żel do zdobień nr 232 Extreme Color Paint Gel Purple 5g

  Elarto

  Kolor fioletowy i jego odcienie określane są jako kolory władców. Extreme Color Paint Gel w kolorze 232 Purple to dostojny odcień purpury zamknięty w słoiczku Twojego ulubionego żelu kolorowego. Inspiracją do stworzenia tego koloru były eleganckie, królewskie wnętrza, w których króluje kolor purpurowy.

  25,00 zł
 • Żel do zdobienia paznokci Art Gel Premium Black 5g

  Elarto

  Czarny żel do zdobień Art Gel Premium Black o średniej gęstości i wysokiej pigmentacji. Sprawdzi się w technikach Zhostovo i One Stoke, przy micropaintingu, cieniowaniu i tworzeniu ombre. Minimalna ilość produktu pozwoli stworzyć zdobienia o idealnym kryciu i nasyceniu koloru. Żel nie zostawia warstwy dyspersyjnej. Doskonale łączy się z innymi Art...

  45,00 zł
 • Żel do zdobienia paznokci Art Gel Premium White 5g

  Elarto

  Biały żel do zdobień Art Gel Premium White o średniej gęstości i wysokiej pigmentacji. Sprawdzi się w technikach Zhostovo i One Stoke, przy micropaintingu, cieniowaniu i tworzeniu ombre. Minimalna ilość produktu pozwoli stworzyć zdobienia o idealnym kryciu i nasyceniu koloru. Żel nie zostawia warstwy dyspersyjnej. Doskonale łączy się z innymi Art Gel'ami,...

  45,00 zł
 • Żel do zdobienia paznokci Art Gel Premium Yellow 5g

  Elarto

  Żółty żel do zdobień Art Gel Premium Yellow o średniej gęstości i wysokiej pigmentacji. Sprawdzi się w technikach Zhostovo i One Stoke, przy micropaintingu, cieniowaniu i tworzeniu ombre. Minimalna ilość produktu pozwoli stworzyć zdobienia o idealnym kryciu i nasyceniu koloru. Żel nie zostawia warstwy dyspersyjnej. Doskonale łączy się z innymi Art...

  45,00 zł
 • Żel do zdobienia paznokci Art Gel Premium Red 5g

  Elarto

  Czerwony żel do zdobień Art Gel Premium Red o średniej gęstości i wysokiej pigmentacji. Sprawdzi się w technikach Zhostovo i One Stoke, przy micropaintingu, cieniowaniu i tworzeniu ombre. Minimalna ilość produktu pozwoli stworzyć zdobienia o idealnym kryciu i nasyceniu koloru. Żel nie zostawia warstwy dyspersyjnej. Doskonale łączy się z innymi Art...

  45,00 zł
 • Żel do zdobienia paznokci Art Gel Premium Blue 5g

  Elarto

  Niebieski żel do zdobień Art Gel Premium Blue o średniej gęstości i wysokiej pigmentacji. Sprawdzi się w technikach Zhostovo i One Stoke, przy micropaintingu, cieniowaniu i tworzeniu ombre. Minimalna ilość produktu pozwoli stworzyć zdobienia o idealnym kryciu i nasyceniu koloru. Żel nie zostawia warstwy dyspersyjnej. Doskonale łączy się z innymi Art...

  45,00 zł
 • Żel ultrabiały do zdobień Ultra White Gel Paint 5g

  Elarto

  Ultra White Gel Paint by elarto to żel twardy o konsystencji farbki akrylowej i maksymalnej pigmentacji. Jego rzadka, płynna konsystencja ułatwia nakładanie produktu, a odpowiednie pigmenty zapewniają ultra wysoki poziom krycia. Świetnie sprawdzi się do zdobień płaskich, takich jak np. baby boomer czy klasyczny french malowany.

  35,00 zł
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie