Kolczyk przekłuciowy Violet 4mm plastik medyczny

Kolczyk przekłuciowy Violet 4mm plastik medyczny Zobacz większe

Blomdahl

21478

1 sztuka kolczyka Violet 12-0103-26 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w fioletowym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk w jednorazowej, sterylnej kasetce.

Więcej szczegółów

25,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Kolczyk przekłuciowy Blomdahl Violet 12-0103-26 wykonany jest z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu, o średnicy części ozdobnej 4 mm, długości sztyftu 9,5 mm i jego grubości 1,3 mm. Część ozdobną (główkę kolczyka) stanowi okrągły kryształ w fioletowym kolorze violet. Kolczyk do przekłuwania uszu Blomdahl Violet został opracowany po konsultacjach z lekarzami dermatologami, jest przyjazny dla skóry. Ponieważ jest wykonany z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu, może być noszony nawet przez osoby, które mają alergię na nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Właśnie dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym, jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry. Przekłuciowy kolczyk Violet 12-0103-26 ma nieco grubszy sztyft niż zwykłe kolczyki biżuteryjne, co pozwala na łatwą i wygodną zmianę po 6 tygodniach, bez narażania delikatnych ścianek dziurki ucha na podrażnienie czy infekcję. Kolczyk okrągły Violet o średnicy części ozdobnej 4 mm znajduje się w jednorazowej, sterylnej kasetce clean pack, dodatkowo zabezpieczonej etykietą. Dedykowany jest do aparatu STANDARD.

Zatyczka kolczyka Violet kluczem do szybkiego gojenia przekłutego miejsca

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków. Opatentowana zatyczka zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie kolczyka i całkowicie zasłania ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki czemu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia. Plastikowa zatyczka dodatkowo zamyka w sobie wszystkie ostre części, klient ma więc większy komfort przy spaniu na jednej lub drugiej stronie. Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia zapewnia lepsze i szybsze gojenie.

Hipoalergiczne kolczyki Violet wykonane z plastiku medycznego, przeznaczone są dla osób z alergią na nikiel

Szukasz bezpiecznego sposobu, aby przekłuć uszy? Trafiłaś idealnie! Bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje marka Blomdahl. Używając wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię, stawiasz zawsze na pierwszym miejscu zdrowie. Mając na uwadze dobro dzieci, marka Blomdahl opracowała medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu. Okrągłe kolczyki do przekłuwania uszu Violet 12-0103-26 zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami tak, aby były przyjazne dla skóry i mogły być noszone nawet przez osoby, które mają alergię na nikiel. Ponieważ są wykonane z plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu, mogą być noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię. Kolczyki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przyśpieszyć proces gojenia po przekłuciu. Biżuteria hipoalergiczna Blomdahl produkowana jest w Szwecji, posiada certyfikat potwierdzający stosowanie norm obowiązujących przy produkcji wyrobów medycznych.

Medyczne przekłuwanie uszu – zrób to sterylnie i bezpiecznie z marką Blomdahl!

Bez względu na to, jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka bardzo często pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego. Wychodząc naprzeciw tym problemom, firma Blomdahl opracowała system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda ta została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Co to oznacza? Sterylna metoda Blomdahl daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny, a metoda jest nie tylko szybsza, ale i bardziej komfortowa dla dziecka. 

Przekłuwanie uszu systemem Blomdahl - 8 kroków gwarantujących sukces!

Blomdahl Medical jest firmą, która nie uznaje kompromisów tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo klientów. Dlatego też, wszystkie procedury i produkty przygotowywane są z uwzględnieniem aspektów medycznych. Jeżeli zastanawiasz się, co wyróżnia system Blomdahl, czyniąc go unikatowym i bezkonkurencyjnym, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

 1. Dwie dziurki – jedno przekłucie, czyli przekłucie obu uszu naraz. Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie dla dzieci oraz dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Metoda przekłuwania uszu Blomdahl umożliwia jednej osobie, przekłucie obu płatków uszu jednocześnie. Rozwiązanie to jest przyjmowane z dużym zadowoleniem zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców.
 2. Dla dzieci tylko to, co najlepsze. Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Do zabiegów używaj hipoalergicznych kolczyków z plastiku chirurgicznego i czystego tytanu medycznego. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.
 3. Zatyczka kluczem do szybkiego gojenia. Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie i całkowicie zasłania ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia. Zatyczka firmy Blomdahl to klucz do szybkiego gojenia rany powstałej po przekłuciu ucha.
 4. Przekłuwaj uszy grubszymi kolczykami. Do przekłuwania uszu stosuj kolczyki o nieco grubszych sztyftach niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka sześć tygodni od przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję. Dlatego kolczyki do przekłuwania uszu firmy Blomdahl mają nieco grubsze sztyfty niż zwykłe kolczyki.
 5. Bliski kontakt – maksymalna ochrona. Zarówno kolczyk, jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zetknięcia kolczyka z dłońmi lub uchem klienta. Równocześnie kaseta skonstruowana jest w taki sposób, że z łatwością można uchwycić płatek ucha. Wystarczy nacisnąć spust i aparat sam wykona całą pracę. Nie ma szybszej i bardziej bezbolesnej metody. Blomdahl zapewnia maksymalną ochronę.
 6. Uważaj na produkty "bezniklowe" – wybierz tylko te, bezpieczne dla skóry. Wszystkie metale – nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna – zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię. Dlatego też firma Blomdahl opracowała kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku chirurgicznego (Medical Plastic), z zerową (0%) zawartością niklu oraz z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium), dzięki czemu możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel została wyeliminowana. Kolczyki z plastiku chirurgicznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.
 7. Złoto już nie takie dobre. Około 10% populacji to ludzie uczuleni na złoto. Dlatego czołowi dermatolodzy nie zalecają stosowania produktów wykonanych ze złota do przekłuwania uszu i noszenia złotych kolczyków w początkowym okresie gojenia rany. Dla miłośników złota Blomdahl opracował najlepsze rozwiązanie – złoty tytan. Widoczna część kolczyka pokryta jest złotym kolorem, natomiast część bezpośrednio stykająca się za skórą, wykonana jest z czystego tytanu klasy medycznej. Podobnie wykonane są kolczyki z powłoką w kolorze srebra (srebrny tytan). Równie bezpieczne pod względem medycznym są kolczyki w całości wykonane z czystego, medycznego tytanu (naturalny tytan).
 8. Biżuteria hipoalergiczna przyjazna dla skóry. Ranka po przekłuciu ucha goi się ponad rok. W tym czasie, zagrożenie wystąpienia alergii na nikiel jest największe. Dlatego szeroka oferta kolczyków bezpiecznych dla skóry Blomdahl Caring Jewellery zadba o Twoje bezpieczeństwo. Nosząc kolczyki hipoalergiczne Blomdahl, niwelujesz niebezpieczeństwo powstania alergii na nikiel. Kolczyki polecane są również dla osób, które mają już alergię na nikiel i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków.

Bezpieczeństwo i higiena podczas piercingu to podstawa

Na przekłucie uszu lub nosa decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy również mieć świadomość, że jest to zabieg medyczny. Podczas przekłuwania ciała naruszamy strukturę skóry, w wyniku czego dochodzi do kontaktu z krwią, co niesie ze sobą niebezpieczeństwo zakażeń bakteryjnych oraz wirusowych, takich jak wirusowe zapalenie wątroby B i C (żółtaczka) oraz HIV. Dlatego też firma Blomdahl opracowała jednorazowe, sterylne systemy przekłuwania ciała, zapewniające klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Hipoalergiczna biżuteria Blomdahl Medical, a alergia na nikiel

Alergia na nikiel jest nabytą alergią kontaktową skóry, która powstaje i później rozwija się w wyniku ciągłego kontaktu z metalowymi przedmiotami, które zawierają nikiel, takimi jak np.: zamki, guziki, monety, biżuteria. Alergii na nikiel nie można wyleczyć. Jedynym rozwiązaniem jest unikanie kontaktu z metalami zawierającymi nikiel. Jednak może to być bardzo trudne, ponieważ wszystkie metale – nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna – zawierają nikiel, chociażby w postaci domieszek. Dlatego też nie ma metalowych kolczyków, które są całkowicie wolne od niklu. Nakładając nawet złote kolczyki, możemy doświadczyć uczucia uciążliwego bólu i swędzenia. Badania kliniczne potwierdziły, że przekłuwanie uszu kolczykami ze stali nierdzewnej oraz noszenie kolczyków ze złota lub srebra są głównymi czynnikami zwiększającymi ryzyko rozwoju alergii na nikiel, którą dotknięte jest aż 20-30% kobiet na świecie. Firma Blomdahl Medical, chcąc wyeliminować możliwość powstania alergii na nikiel, opracowała kolczyki wykonane z przyjaznych skórze materiałów: plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu Medical Plastic oraz czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium, który zawiera 10  000 razy mniej niklu, niż dopuszcza to dyrektywa Unii Europejskiej oraz 1000 razy mniej niklu niż stal chirurgiczna. Hipoalergiczne kolczyki Blomdahl polecane są osobom, które chcą mieć pewność, że noszenie  kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel. Biżuteria Blomdahl może być również noszona przez osoby, które już mają alergię na nikiel, złoto lub inne metale i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się, uciążliwy ból i swędzenie. Biżuteria Blomdahl dedykowana jest osobom ceniącym sobie oryginalny styl i elegancję. Wyszukane wzory, przyozdobione perłami i kryształami, dodadzą uroku każdej kobiecie.

Biżuteria przyjazna dla skóry jest naszą pasją – Blomdahl Medical Made in Sweden

Jak mówi Karl Blomdahl, założyciel szwedzkiej firmy produkującej hipoalergiczną biżuterię przyjazną dla skóry oraz aparaty do medycznego przekłuwania uszu i nosa: "Wytwarzanie pięknej biżuterii jest skomplikowaną sztuką. Wytwarzanie pięknej biżuterii, która jest przyjazna dla skóry, jest jeszcze trudniejsze. Czasami czuję się tak, jakbyśmy sprawiali, że niemożliwe staje się możliwe". W 1985 roku Karl rozpoczął pracę w firmie swojego ojca Larsa Blomdahla w Halmstad. Lars i Karl zdając sobie sprawę z wad i zagrożeń, jakie niosą ze sobą aparaty i techniki przekłuwania uszu w latach 80. XX wieku, poszukiwali rozwiązań, które pozwoliłyby uniknąć niebezpieczeństwa zakażenia się poprzez kontakt z krwią chorobami wirusowymi takimi jak np. AIDS czy zapalenie wątroby typu B oraz alergią na nikiel. Wspólnie zaczęli wprowadzać innowacje, a poszukując bezpiecznych rozwiązań, opracowali pierwszy na świecie kolczyk do przekłuwania uszu z czystego plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu. Wzorując się na standardach obowiązujących w służbie zdrowia, opracowali bezpieczny, higieniczny system przekłuwania uszu Blomdahl Medical Ear Piercing. Firma Blomdahl, jako pierwsza na świecie, zastosowała do przekłuwania uszu sterylną, jednorazową kasetę z kolczykiem i zatyczką.

Inne produkty z tej kategorii

 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Rose/Crystal 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-42 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorach Rose i Crystal, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu....

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Bezel Crystal 4mm naturalny tytan medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka hipoalergicznego kolczyka do przekłuwania uszu Bezel Crystal 12-1201-01 z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w pełnej oprawie, w srebrnym kolorze. Wykonany z czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm....

  32,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Violet/Crystal 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-56 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorach Violet i Crystal, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu....

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Aquamarine/Crystal 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-55 do przekłuwania uszu z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorach Aquamarine i Crystal, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia...

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Light Rose/Amethyst 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-47 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorach Light Rose i Amethyst, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby przyspieszyć proces gojenia uszu....

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Alexandrite/Rose 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-46 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorach Alexandrite i Rose, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu....

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Rainbow/ Alexandrite 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-45 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorach Rainbow i Alexandrite, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby przyspieszyć proces gojenia uszu....

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Crystal 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy 12-0114-41 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w kolorze Crystal, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Kolczyk w...

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Sapphire 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Sapphire 12-0103-04 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w szafirowym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm....

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Aquamarine 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Aquamarine 12-0103-05 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w jasnoniebieskim kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm....

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Jet 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Jet 12-0103-07 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w czarnym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk w...

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Ruby 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Ruby 12-0103-10 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w czerwonym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk...

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Black Diamond 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Black Diamond 12-0103-12 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w ciemnoszarym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm....

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Plain 4mm naturalny tytan medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka hipoalergicznego kolczyka do przekłuwania uszu Plain 12-1210-00 z okrągłą, ozdobną główką o średnicy 4mm. Wykonany z czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk w jednorazowej, sterylnej kasetce.

  32,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Rose 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Rose 12-0103-03 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w różowym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk w...

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Crystal 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Crystal 12-0103-01 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w srebrnym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm....

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Rainbow 4mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Rainbow 12-0103-02 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w tęczowym kolorze. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm....

  25,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Daisy Fantasy 5mm plastik medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka kolczyka Daisy Fantasy 12-0114-99 do przekłuwania uszu, z ozdobną główką o średnicy 5mm w kształcie stokrotki w różnych kolorach, długości sztyftu 9,5mm i jego grubości 1,3mm. Wykonany z hipoalergicznego plastiku medycznego Medical Plastic z zerową (0%) zawartością niklu. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu....

  30,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Plain 4mm złoty tytan medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka hipoalergicznego kolczyka do przekłuwania uszu Plain 12-1310-00 z okrągłą, ozdobną główką o średnicy 4mm. Wykonany z czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium, z główką platerowaną na złoto. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk w jednorazowej,...

  35,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Bezel Crystal 4mm złoty tytan medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka hipoalergicznego kolczyka do przekłuwania uszu Bezel Crystal 12-1301-01 z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w pełnej oprawie, w srebrnym kolorze. Kolczyk wykonany z czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium z główką platerowaną na złoto. Zatyczka opracowana tak, by przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu: 9,5mm;...

  35,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Bezel Crystal 4mm czarny tytan medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka hipoalergicznego kolczyka do przekłuwania uszu Bezel Crystal 12-1501-01 z ozdobną główką o średnicy 4mm - okrągły kryształ w pełnej oprawie, w srebrnym kolorze. Kolczyk wykonany z czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium z główką platerowaną na czarno. Zatyczka opracowana tak, by przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu: 9,5mm;...

  35,00 zł
 • Kolczyk przekłuciowy Puck 5mm czarny tytan medyczny

  Blomdahl

  1 sztuka hipoalergicznego kolczyka do przekłuwania uszu Puck 12-1526-00 z okrągłą, ozdobną główką o średnicy 5mm. Wykonany z czystego tytanu medycznego Pure Medical Titanium, z główką platerowaną na czarno. Zatyczka opracowana tak, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu. Długość sztyftu kolczyka to 9,5mm, a grubość 1,3mm. Kolczyk w jednorazowej,...

  38,00 zł
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie