Promocja

Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) 3szt

Obniżka! Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) 3szt Zobacz większe
 • Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) 3szt
 • Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) 3szt
 • Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) 3szt

Gehwol

7979

Nastawiacz do palców stóp w średnim rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy.

Więcej szczegółów

34,34 zł 28,62 zł

Najniższa cena z 30 dni: 34,34 zł

Cena za 1 szt: 9,54 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów na stanie.
Do darmowej wysyłki brakuje ci
300,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Opis produktu

Wkładka wsuwana między palce - nastawiacz do palców - w średnim rozmiarze. Przynosi ulgę ponieważ pełni funkcję odciążającą i delikatnie oraz bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Nastawiacz jest miękki i elastyczny. Wytrzymały na delikatne rozciąganie żel zapewnia komfort noszenia ortezy w każdym obuwiu.

Szczegóły

Idealnie pasuje do

 • Producent: Gehwol Professional

  Obrączka do korekcji palców stopy Korrekturring 12szt

  Obrączki do korekcji palców stopy. Chronią przed uciskiem, łagodzą dolegliwości typowe dla palców młotkowych. Delikatnie ustawiają palce w prawidłowej pozycji. Przynoszą ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  90,72 zł
  7,56 zł / 1 szt
  szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Poduszka przeciwuciskowa na halluks Ballenpolster 1szt

  Poduszka przeciwuciskowa na halluks Ballenpolster wykonana jest z miękkiego żelu polimerowego. Elastyczna, przyjazna dla stóp nakładka, zapewnia ochronę stopy i komfort chodzenia w każdym obuwiu. Doskonale uzupełnia się z nastawiaczem do palców stopy.

  30,46 zł 25,38 zł
  25,38 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 30,46 zł szt.
 • Producent: Gehwol Professional

  Poduszka do przedstopia Vorfusspolster 1para

  Poduszka przeciwuciskowa Vorfusspolster na przedstopie. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i nadmiernym uciskiem. Jest elastyczna i przyjazna dla stóp. Żel polimerowy, z którego została wykonana, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  36,72 zł
  18,36 zł / 1 szt
  szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Poduszka do przedstopia Vorfusspolster (mała) 1para

  Mała poduszka przeciwuciskowa do przedstopia Vorfusspolster zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i nadmiernym uciskiem. Jest elastyczna i przyjazna dla stóp. Żel polimerowy, z którego została wykonana, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  57,67 zł 48,06 zł
  24,03 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 57,67 zł
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Poduszka przeciwuciskowa do przedstopia Vorfusspolster 1szt

  Cienka, elastyczna poduszka przeciwuciskowa do przedstopia z żelem polimerowym pokryta tkaniną. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i uciskami.

  38,88 zł 32,40 zł
  32,40 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 38,88 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Obrączka na odciski Hühneraugen Schutzpolster-Ring 3szt

  Obrączki na odciski Hühneraugen Schutzpolster-Ring do palców stopy. Wykonane z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Chronią skórę przed otarciem i uciskiem. Przynoszą ulgę palcom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  37,58 zł 33,48 zł
  11,16 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 37,58 zł szt.
 • Producent: Gehwol Professional

  Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) 4szt

  Nastawiacz do palców stóp, rozmiar średni. Wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy. Opakowanie uzupełniające.

  24,30 zł
  6,08 zł / 1 szt
  szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (duży) 3szt

  Nastawiacz do palców stóp w dużym rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy.

  38,88 zł 32,40 zł
  10,80 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 38,88 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe (średnia) 2szt

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe w średnim rozmiarze. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami. Zabezpiecza wrastające paznokcie. Elastyczna, przyjazna dla palców stopy nakładka z żelu polimerowego. Nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  41,47 zł 34,56 zł
  17,28 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 41,47 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (mały) 3szt

  Nastawiacz do palców stóp w małym rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy.

  34,34 zł 28,62 zł
  9,54 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 34,34 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Rozdzielacz do palców stopy Zehenteiler (mały) 3szt

  Rozdzielacz do palców stóp w małym rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Odciąża i koryguje. Chroni skórę, a w szczególności przestrzenie między palcami, przed podrażnieniami i niewielkimi ranami.

  23,33 zł 19,44 zł
  6,48 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 23,33 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Poduszka na palce młotkowate Hammerzehen-Polster (lewa)

  Poduszka przeciwuciskowa Hammerzehen-Polster pasuje na lewą stopę. Chroni stopę z palcami młoteczkowatymi. Zmniejsza dolegliwości bólowe w obrębie palców stopy. Wykonana jest z żelu polimerowego. Elastyczna, miękka, dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu.

  27,22 zł 22,68 zł
  22,68 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 27,22 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe (mała) 2szt

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe w małym rozmiarze. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami. Zabezpiecza wrastające paznokcie. Elastyczna, przyjazna dla palców stopy nakładka z żelu polimerowego. Nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  41,47 zł 34,56 zł
  17,28 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 41,47 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe (mini) 2szt

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe w rozmiarze mini. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami. Zabezpiecza wrastające paznokcie. Elastyczna, przyjazna dla palców stopy nakładka z żelu polimerowego. Nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  33,05 zł 27,54 zł
  13,77 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 33,05 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Poduszka do przedstopia Vorfusspolster (duża) 1para

  Duża poduszka przeciwuciskowa do przedstopia Vorfusspolster chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i nadmiernym uciskiem. Jest elastyczna i przyjazna dla stóp. Żel polimerowy, z którego została wykonana, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Poduszka zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu.

  63,50 zł 52,92 zł
  26,46 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 63,50 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Poduszka na palce młotkowate Hammerzehen-Polster (prawa)

  Poduszka przeciwuciskowa Hammerzehen-Polster pasuje na prawą stopę. Chroni stopę z palcami młoteczkowatymi. Zmniejsza dolegliwości bólowe w obrębie palców stopy. Wykonana jest z żelu polimerowego. Elastyczna, miękka, dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu.

  27,22 zł 22,68 zł
  22,68 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 27,22 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Obrączka ochronna do palców Zehenschutzring (mini) 2szt

  Obrączka ochronna do palców stopy Zehenschutzring w rozmiarze mini. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  24,62 zł 22,14 zł
  11,07 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 24,62 zł szt.
 • Promocja
  Producent: Gehwol

  Obrączka do korekcji palców stopy Korrekturring 3szt

  Żelowe obrączki do korekcji palców stopy. Chronią przed uciskiem, łagodzą dolegliwości typowe dla palców młotkowych. Delikatnie ustawiają palce w prawidłowej pozycji. Przynoszą ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  41,47 zł 34,56 zł
  11,52 zł / 1 szt
  Najniższa cena z 30 dni: 41,47 zł szt.
 • Producent: Aarkada

  Taśma tapingowa Arkada's Podo Tape 2,5cm x 5m

  Taśma tapingowa Arkada's Podo Tape o szerokości 2,5cm i długości 5m. Stworzona z wysokiej jakości bawełny, co zapewnia komfort użytkowania i minimalizuje ryzyko powstania odparzeń oraz alergii. Dzięki odpowiedniej szerokości taśmę ucinamy z długości, co znaczenie upraszcza procedurę tapowania. Taśma ma kolor cielisty, dzięki czemu jest mało widoczna....

  27,00 zł
  27,00 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Aarkada

  Płyn do odtłuszczania skóry Arkada's Skin Cleaner 250ml

  Preparat Aarkada Skin Cleaner przeznaczony jest do odtłuszczania skóry przed zabiegami lub aplikacją taśm tapingowych. Odtłuszczacz świetnie oczyszcza, chroni przed szkodliwym działaniem bakterii i wirusów. Kosmetyk na bazie naturalnych olejków eterycznych i kwasu salicylowego. Preparat znacznie zwiększa przyczepność taśm tapingowych do skóry, wyraźnie...

  67,00 zł
  26,80 zł / 100 ml
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowy separator międzypalcowy z pierścieniem Medi Gel Separator L

  Nazwa handlowa: Medi Gel Separator żelowy separator międzypalcowy z pierścieniem / Medi Gel Separator Gel toe spreader with a ring.Numer katalogowy: 103_2002.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: dla stóp ze zdeformowanymi i zachodzącymi na siebie palcami oraz otarciami i odciskami na ich bocznych powierzchniach.

  15,90 zł
  15,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowy separator międzypalcowy z pierścieniem Medi Gel Separator S

  Nazwa handlowa: Medi Gel Separator żelowy separator międzypalcowy z pierścieniem / Medi Gel Separator Gel toe spreader with a ring.Numer katalogowy: 103_2002.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: dla stóp ze zdeformowanymi i zachodzącymi na siebie palcami oraz otarciami i odciskami na ich bocznych powierzchniach.

  15,90 zł
  15,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowy wałek podpalcowy z trzema pierścieniami Toes Separator (lewy)

  Nazwa handlowa: Toes Separator żelowy wałek podpalcowy z trzema pierścieniami / Toes Separator Gel toe crest with three rings.Numer katalogowy: 103_2003.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: dla stóp ze zdeformowanymi palcami, zgrubieniami paznokci i zrogowaceniami naskórka na czubkach palców.

  16,90 zł
  16,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowy wałek podpalcowy z trzema pierścieniami Toes Separator (prawy)

  Nazwa handlowa: Toes Separator żelowy wałek podpalcowy z trzema pierścieniami / Toes Separator Gel toe crest with three rings.Numer katalogowy: 103_2003.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: dla stóp ze zdeformowanymi palcami, zgrubieniami paznokci i zrogowaceniami naskórka na czubkach palców.

  16,90 zł
  16,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowa osłonka na palec Single Tube L

  Nazwa handlowa: Single Tube żelowa osłonka na palec / Single Tube Gel toe tubing.Numer katalogowy: 103_2006.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: na stopy ze zdeformowanymi palcami oraz z otarciami, pęcherzami i odciskami na palcach.

  9,00 zł
  9,00 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowa osłonka na palec Single Tube S

  Nazwa handlowa: Single Tube żelowa osłonka na palec / Single Tube Gel toe tubing.Numer katalogowy: 103_2006.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: na stopy ze zdeformowanymi palcami oraz z otarciami, pęcherzami i odciskami na palcach.

  9,00 zł
  9,00 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowy kapturek na palec Toe Cap M

  Nazwa handlowa: Toe Cap żelowy kapturek na palec / Toe Cap Gel toe cap.Numer katalogowy: 103_2007.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: na stopy z deformacjami palców oraz ze zmianami patologicznymi w obrębie skóry (podrażnienia, otarcia, odciski) oraz paznokci (np. wrastanie paznokci).

  10,90 zł
  10,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowy kapturek na palec Toe Cap S

  Nazwa handlowa: Toe Cap żelowy kapturek na palec / Toe Cap Gel toe cap.Numer katalogowy: 103_2007.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: na stopy z deformacjami palców oraz ze zmianami patologicznymi w obrębie skóry (podrażnienia, otarcia, odciski) oraz paznokci (np. wrastanie paznokci).

  10,90 zł
  10,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Żelowa osłonka stawu piątego palca z pierścieniem Toe Shield

  Nazwa handlowa: Toe Shield żelowa osłonka stawu piątego palca z pierścieniem / Toe Shield Gel tailor’s bunion shield with a loop Numer katalogowy: 103_2008.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: na stopy z deformacją piątego palca nazywaną bunionette lub kostką krawca.

  9,90 zł
  9,90 zł / 1 szt
  szt.
 • Producent: Foot Morning

  Ochronne, samoprzylepne krążki żelowe Corn Pads 6szt

  Nazwa handlowa: Corn Pads ochronne, samoprzylepne krążki żelowe / Protective, self-adhesive gel corn pads. Numer katalogowy: 103_2011.Producent: Laboratorios Herbitas.Wyrób medyczny.Przewidziane zastosowanie: na odciski na palcach stóp.

  15,90 zł
  2,65 zł / 1 szt
  szt.
 • Jakie marki znajdę w ofercie hurtowni elarto?

  W hurtowni znajdziesz przede wszystkim rosnący z roku na rok asortyment naszej marki własnej elarto. Ponadto posiadamy szeroki wachlarz ofertowy innych produktów, które z powodzeniem mogą być używane w salonach kosmetycznych. Do najpopularniejszych producentów zaliczają się m.in. Norel, Apis, Bielenda, Farmona, Podopharm, Aarkada, Studex, Staleks.

 • W jakich godzinach i w jaki sposób mogę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta?

  W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w  godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowo - pisząc na adres: sklep@elarto.pl, nasz pracownik udzieli szczegółowych informacji.

 • Jakie zalety ma założenie konta klienta?

  Zakładając konto zyskujesz możliwość zakupu produktów, które mają ukryte ceny z uwagi na ich specjalistyczny charakter i przeznaczenie dla branży kosmetycznej, podologicznej i fryzjerskiej, a po spełnieniu określonych warunków również możliwość zakupu produktów selektywnej marki Podopharm. Ponadto otrzymujesz dostęp do historii zamówień, gdzie możesz śledzić aktualny status swojego zamówienia.

 • Czy mogę złożyć zamówienie bez rejestracji?

  Jest możliwość złożenia zamówienia jako gość, natomiast część produktów oferowanych na naszej stronie nie jest dostępna bez zalogowania - mają ukryte ceny i nie ma możliwości dodania ich do koszyka.

 • Dlaczego mój kod rabatowy nie działa?

  Kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami na stronie. Jeśli w koszyku spełnione są wszystkie wymagane warunki (np. kod obejmuje tylko jedną wybraną markę) sprawdź czy kod rabatowy został wpisany poprawnie i bez zbędnych spacji. Pamiętaj, że przyznane kody rabatowe mają określoną datę ważności. Jeśli wszystkie warunki zostały spełnione i kod jest ważny, a rabat nadal nie działa, prosimy o kontakt: marketing@elarto.pl

 • Jak otrzymać powiadomienie o powrocie produktu do sprzedaży?

  Na stronie produktu, pod ceną znajdziesz informację “Podaj nam swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o dostępności produktu”, pod tym komunikatem znajduję się okno, w które należy wpisać swój adres e-mail. Jak tylko produkt wróci do ponownej sprzedaży otrzymasz powiadomienie o jego dostępności. 

 • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Staramy się realizować zamówienia tak szybko, jak jest to możliwe - zamówienia, za które płatność została zaksięgowana do godziny 13:00 są przeważnie wysyłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone w późniejszych godzinach lub w weekend są wysyłane w kolejny dzień roboczy. Produkty dostępne na zamówienie mają wydłużony czas realizacji - 7 dni roboczych, które są liczone od momentu zaksięgowania wpłaty. 

 • W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie?

  Zamówienie możesz opłacić za pomocą następujących form płatności:

  - BLIK,
  - przelewy online,
  - płatności kartami,
  - Apple Pay,
  - Google Pay,
  - płatności odroczone PayPo,
  - system ratalny.

  Jest także możliwość złożenia zamówienia z płatnością za pobraniem – płatne przy odbiorze.

  Wybierając się bezpośrednio do naszej siedziby możesz opłacić zamówienie gotówką lub kartą.

 • Czy jeśli miałam problem z płatnością mogę zapłacić za zamówienie tradycyjnym przelewem?

  Tak, oczywiście. Poniżej znajdują się dane do przelewu:

  elarto Elżbieta Trzeciak
  ul. Zofii Nałkowskiej 7
  42-200 Częstochowa
  mBank 47 1140 2004 0000 3702 8063 2978

  Prosimy o umieszczenie numeru zamówienia w tytule przelewu.

 • Jakie formy dostawy są dostępne i jakie są ich koszty?

  Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Ruch (Orlen Paczka), In Post lub firmy DPD.

  Opłata za wysyłkę (ceny w zł):

  - automaty paczkowe i punkty odbioru Orlen Paczka - płatność kartą/przelew bankowy: 9,99 zł brutto

  - paczkomaty InPost - płatność kartą/przelew bankowy: 11,99 zł brutto

  - paczkomaty InPost w weekend - płatność kartą/przelew bankowy: 16,99 zł brutto

  - firma kurierska InPost/DPD - płatność kartą/przelew bankowy: 14,99 zł brutto

  - firma kurierska InPost/DPD płatność przy odbiorze: 19,99 zł brutto

  - darmowa wysyłka* - przesyłki krajowe przy zamówieniach doręczanych w dni robocze powyżej 300 zł brutto (nie obejmuje towarów wysyłanych przesyłką gabarytową, takich jak fotele kosmetyczne, autoklawy).

  *wyjątek mogą stanowić okazjonalne akcje specjalne - informacja zawsze znajduje się na stronie głównej Sklepu.

  Powyższe ceny przesyłek nie dotyczą przesyłek gabarytowych, towarów wysyłanych na paletach. Ceny przesyłek gabarytowych obliczane są indywidualnie i określone są w podsumowaniu zamówienia.

  Koszty dostawy dotyczą dostaw na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

  Istnieje również możliwość odbioru osobistego w punkcie odbioru zamówień, który znajduje się przy ul. Gruszowej 18 w Częstochowie (pn. - pt. w godz.: 09:00 - 16:00).

 • Czy jest możliwość wysyłki zamówienia za granicę?

  Tak, na bieżąco aktualizujemy listę dostępnych krajów, więc prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowy: sklep@elarto.pl, nasz pracownik udzieli Ci szczegółowych informacji.

 • Jak złożyć zamówienie z wysyłką zagraniczną?

  Aby złożyć zamówienie z wysyłką zagraniczną złóż zamówienie przez stronę naszego sklepu, wypełnij dane kontaktowe - nasz system ma pewne ograniczenia, więc dla pewności wpisz dokładne dane do faktury i wysyłki w polu “Dodatkowych informacji” oraz wybierz opcję dostawy “Odbiór osobisty” i formę płatności “Płatność przy odbiorze”.

  W przypadku działalności rejestrowanej po zweryfikowaniu przez nas numeru NIP w VIES zamówienie zostanie zrealizowane bez naliczania podatku VAT. Następnie prześlemy na Twój adres e-mail proformę do opłacenia przelewem. W przypadku faktury z VAT 0% po zaksięgowaniu płatności dostarczymy Ci drogą elektroniczną dokumenty zakupu, które należy podpisać i odesłać nam w odpowiedzi zwrotnej.

  Z uwagi na to, że koszty dla wysyłek zagranicznych przeliczane są indywidualnie w przypadku zapytań o dokładne koszty lub wyjaśnienie całej procedury prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowy: sklep@elarto.pl, nasz pracownik udzieli szczegółowych informacji.

 • Czy mogę odebrać swoje zamówienie osobiście?

  Tak, istnieje taka możliwość. Zamówienia można odbierać osobiście w siedzibie firmy w Częstochowie przy ul. Gruszowej 18, od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.

 • W jaki sposób mogę śledzić swoje zamówienie?

  Szczegółowe informacje odnośnie swojego zamówienia i jego aktualny status oraz numer śledzenia przesyłki znajdziesz w zakładce “Historia zamówień” po zalogowaniu do konta klienta. Ponadto o zmianach statusu zamówienia będziesz informowana/y mailowo.

 • Czy mogę zmienić zamówienie po jego złożeniu?

  Niestety nie ma takiej możliwości w panelu klienta na naszej stronie, ale oczywiście jest możliwość modyfikacji zamówienia, jeśli jeszcze nie zostało ono spakowane. Aby wprowadzić zmiany skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14. 

 • Czy mogę zmienić adres doręczenia po złożeniu zamówienia?

  Do momentu wysłania zamówienia możemy dowolnie zmienić adres doręczenia. Z kolei już po nadaniu paczki możemy przekierować paczkę na inny adres tylko w przypadku opcji dostawy kurierem DPD lub InPost, w przypadku przesyłki paczkomatowej nie jesteśmy w stanie zmienić punktu doręczenia.

 • Czy istnieje możliwość anulowania zamówienia?

  Jeśli po złożeniu zamówienia jednak zmienisz zdanie oczywiście możesz anulować zamówienie - skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowo - pisząc na adres: sklep@elarto.pl.

 • Czy mogę zwrócić zakupiony towar? Jeśli tak, jakie są warunki zwrotu?

  Jeśli jesteś:

  - konsumentem w rozumieniu ustawy o prawach konsumenta,
  - przedsiębiorcą, któremu zgodnie z przepisami prawa przysługują uprawnienia konsumenta (dokonałeś zakupu związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, ale przedmiot umowy, czyli zakupiony towar, nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego, który zostaje określony w związku z przedmiotem wykonywanej przez Ciebie działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Działalności Gospodarczej),

  możesz odstąpić od umowy zakupu bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia odebrania towaru. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient.

  Możesz zgłosić zwrot na dwa sposoby:

  - pisemnie na adres: elarto, ul. Gruszowa 18, 42-200 Częstochowa
  - w formie elektronicznej na adres: elarto@elarto.pl

  Dla ułatwienia zgłoszenia zwrotu skorzystaj z naszego gotowego wzoru: Formularz odstąpienia od umowy/zwrotu.

  Następnie nadaj paczkę na adres:
  elarto.pl
  ul. Gruszowa 18
  42-215 Częstochowa
  telefon: 34 344 14 14

  Nie odbieramy przesyłek z paczkomatu.

  Zwrot należności otrzymasz maksymalnie do 14 dni od dnia otrzymania przez nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

 • W jaki sposób mogę złożyć reklamację?

  W naszej ofercie znajdują się tylko produkty wysokiej jakości, starannie wykonane, solidne i bezpieczne. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty przed wysyłką były odpowiednio zabezpieczone, dlatego też reklamacje zdarzają się niezwykle rzadko. Każdy produkt, na tyle na ile jest to możliwe, przed wysyłką jest sprawdzany i jeżeli cokolwiek wzbudza nasze wątpliwości, na pewno takiego produktu do Ciebie nie wyślemy. Jeżeli jednak okazałoby się, że produkt ma wady, jest niekompletny, jest niezgodny z opisem itd. masz prawo złożyć reklamację.

  Możesz złożyć reklamację na dwa sposoby:

  - pisemnie na adres: elarto, ul. Gruszowa 18, 42-200 Częstochowa
  - w formie elektronicznej na adres: elarto@elarto.pl

  Zalecamy podanie w opisie reklamacji:

  - informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady, możesz również dołączyć zdjęcie wady (zdjęcie nie jest oczywiście obowiązkowe, ale często pozwala na dokładniejsze zapoznanie się z wadą),
  - Twoich danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

  Dla ułatwienia zgłoszenia reklamacji skorzystaj z naszego gotowego wzoru: Formularz reklamacji.

  Po przesłaniu nam zgłoszenia reklamacyjnego natychmiast poinstruujemy Cię o dalszych krokach. Na ustosunkowanie się do reklamacji mamy 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. O rozstrzygnięciu wniesionej reklamacji powiadomimy Cię drogą mailową. Jeżeli okaże się, że niezbędne będzie dostarczenie do nas reklamowanego produktu, poprosimy Cię o przygotowanie go do wysyłki, a następnie wyślemy do Ciebie kuriera, który w uzgodnionym terminie odbierze od Ciebie produkt na nasz koszt.

Produkt został dodany do koszyka
x
Do darmowej wysyłki brakuje
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Kontynuuj zakupy Zamów